layerslidersmall 1 - Pompy Ciepla

Klimatyzacja dla każdego

wentylacja rury - Pompy Ciepla

Wentylacja budynków

vrf - Pompy Ciepla

Systemy VRF

OFERTA POMP CIEPŁA :

Skupiamy się przede wszystkim na najwyższej jakości usług i zadowoleniu naszych klientów dlatego gorąco polecamy sprawdzonych Japońskich producentów takich jak : Rotenso / Mitsubishi / Daikin – są to urządzenia o najlepszych parametrach technicznych z  5 letnią gwarancją producenta i pełną dostępnością serwisu.

W naszej ofercie posiadamy wszystkie klimatyzatory dostępne na rynku z wyjątkiem marketowych Chińczyków. Do zapytania o wycenę najlepiej załączyć rzut pomieszczeń.

rotensologo - Pompy Ciepla
mitsubishilogo - Pompy Ciepla
daikinlogo - Pompy Ciepla
KLIMATYZACJA :


Klimatyzatory typu : Split / Multi-split / Kanałowe / mini VRV / VRV – sprzedaż, dostawa i montaż urządzeń oraz serwis

Przy zakupie klimatyzatorów przez naszą firmę wraz z montażem wystawiamy fakturę zbiorczą ( dla osób fizycznych vat 8% na całe zamówienie – montaż wraz z urządzeniem ). Montujemy urządzenia wszystkich firm także tych które Państwo zakupicie we własnym zakresie wtedy należy pamiętać że gwarantem na urządzenia jest sklep w którym zostały zakupione klimatyzatory. Nasi monterzy posiadają aktualny certyfikat SZWO i F-gazy dlatego montaż klimatyzatorów przebiega zgodnie z zaleceniami UDT ( Urząd Dozoru Technicznego ) i w razie awarii urządzeń nie będzie problemu z uwzględnieniem reklamacji przez producenta klimatyzacji. Oferowane przez nas klimatyzatory są nowe bez wad fabrycznych i objęte gwarancją minimum 36-miesięcy od daty zakupu. Używamy tylko najwyższej klasy materiałów montażowych – miedzianych rur w kauczukowej otulinie / specjalnych rurek do odpływu skroplin odpornych na uszkodzenia i promieniowanie UV, a także najwyższej jakości przewodów elektrycznych. Wszystkie te zabiegi instalacyjne mają na celu przedłużyć żywotność instalacji freonowej i samych urządzeń do terminu znacznie przekraczającego gwarancję producenta.

klimatyzacja - Pompy Ciepla

Klimatyzacja

wentylacja - Pompy Ciepla

Wentylacja

energy bulb 615 495x400 - Pompy Ciepla

Ogrzewanie

Rate this page