Rotenso
layerslidersmall 1 - Rotenso

Klimatyzacja dla każdego

wentylacja rury - Rotenso

Wentylacja budynków

vrf - Rotenso

Systemy VRF

Do pobrania

Strona producentawww.rotenso.pl

Rotensokat2017 208x300 - Rotenso

cennik – 2017

Rotensocen2017 207x300 - Rotenso

katalog – 2017

Katalog Rotenso 2019 20 - Rotenso

cennik – 2018/19

Katalog Rotenso 2019 20 - Rotenso

cennik – 2019/20

Atest higieniczny PZH klimatyzatory Rotenso V 2017 pdf 212x300 - Rotenso

atest higieniczny

Klimatyzacja Rotenso we Wrocławiu

Firma Klima24h posiada w swojej ofercie klimatyzatory marki Rotenso. Jest to japońska firma założona w 1987 roku. Poza rynkiem azjatyckim, od kilku lat sukcesywnie coraz bardziej wkracza na rynek europejski dostarczając urządzenia klimatyzacyjne oraz wentylacyjne. Marka jest jedną z najczęściej wybieranych przez naszych klientów. Klimatyzacja Rotenso Wrocław to innowacyjne rozwiązania regulacji i kontroli temperatury w budynkach, to skutek wieloletnich inwestycji w technologie. Obecnie produkty tej marki są niezawodne i dbają o środowisku naturalne. Corocznie ukazują się nowe jednostki o wyższych parametrach technologicznych i nowoczesnym designie. Oferujemy również montaż i serwis klimatyzacji Rotenso. 

Wrocław i okolice – klimatyzacja Rotenso

Oferujemy bezpieczną sprzedaż, szybki montaż i profesjonalne serwisowanie klimatyzacji. Jesteśmy firmą, która działa na terenie Wrocławia i okolic. Klimatyzacja Rotenso to idealne rozwiązanie dla osób żyjących w dużych miastach, ale również w tych mniejszych. Marka Rotenso ta posiada tak dużą liczbę produktów, że zadowoli on nawet najbardziej wymagających klientów. Klimatyzacja jest niezmiernie ważna w funkcjonowaniu większych sal, gdzie przebywa duża liczba ludzi. Jest ona również coraz bardziej popularna, ponieważ upalne lata dają się we znaki każdemu w naszym kraju. Połączenie odpowiedniej wentylacji w budynku wraz z dobrze zamontowaną klimatyzacją pozwala nie tylko na zachowanie odpowiednich warunków w pomieszczeniach, ale jest to również rozwiązanie oszczędne. Klimatyzacja Rotenso jest odpowiednia nie tylko na upalne dni, ale również na te chłodniejsze w czasie trwania jesieni czy wiosny. 

Szybki montaż – klimatyzator Rotenso Wrocław

Pracownicy naszej firmy każdego dnia zajmują się podłączaniem instalacji klimatyzacyjnej do budynków mieszkalnych i biurowych. Duża wiedza naszych pracowników, a także doświadczenie to podstawa przy szybkim montażu. Klimatyzator Rotenso jest bardzo prosty w obsłudze, jednakże proces obsługi urządzenia przekażą Państwu również nasi pracownicy. Co więcej, odpowiedni montaż to gwarancja poprawnego działania klimatyzacji. Regularne serwisowanie sprawi również, że zmniejszają się szanse na zepsucie się jakiegoś elementu w klimatyzatorze Rotenso.  

Innowacyjne klimatyzatory Rotenso we Wrocławiu

Japońska marka ma za sobą wiele lat doświadczenia, które pozwoliło na umocnienie się na rynku azjatyckim. Ten sukces sprawił, że od ponad kilku lat, produkty tej marki są dostępne w większości europejskich krajów. Sukcesywne umacnianie pozycji na świecie to zasługa produkowania innowacyjnych klimatyzatorów. Rotenso to również marka, która produkuje wiele urządzeń do osuszania, oczyszczania czy nawilżania powietrza. Urządzenia te są niezwykle stylowe i dopasują się do większości pomieszczeń w naszych domach czy biurach. Klimatyzatory są odpowiedzialne za regulację temperatury i wilgotności w pomieszczeniu. Rotenso stawia również na nowoczesny design, proekologiczne rozwiązania, a także na wysoko rozwiniętą technologię.

Historia marki Rotenso klimatyzatory

Marka Rotenso należy do Japońskiego koncernu elektronicznego Roten-so Electric Industrial Co. JP Ltd założonego w 1987 roku. Misją firmy jest dostarczanie klientom najnowocześniejszych rozwiązań w obszarach klimatyzacji, wentylacji i ogrzewania opartych o wysokowydajną i energooszczędną technologię inverterową (powietrzne pompy ciepła).

Dzięki wieloletnim inwestycjom w rozwój technologii, urządzenia Rotenso stanowią jedne z najbardziej innowacyjnych rozwiązań regulacji i kontroli temperatury w budynkach. Rotenso sukcesywnie umacnia swoją pozycję na świecie, jako dostawca nowoczesnych, niezawodnych i dbających o środowisko systemów klimatyzacyjnych każdego roku  do oferty trafiają nowe jednostki klimatyzacyjne o coraz wyższych parametrach technologicznych i nowoczesnym designie.

klimatyzacja - Rotenso

Klimatyzacja

wentylacja - Rotenso

Wentylacja

energy bulb 615 495x400 - Rotenso

Ogrzewanie

Rate this page