Wentylacja Komfovent we Wrocławiu

Marka Komfovent to aktualnie grupa 8 firm, które działają na terenie Litwy oraz innych krajów europejskich, takich jak Łotwa, Niemcy czy Rosja. Posiadają listę 80 autoryzowanych dystrybutorów na rynku międzynarodowym, dlatego w Polsce możemy instalować produkty służące do klimatyzacji i wentylacji Komfovent. We Wrocławiu, jak i w innych polskich miastach standardem staje się tworzenie przestrzeni i pomieszczeń przyjaznych dla ludzi. Budynki są dostosowywane w celu odpowiedniej wymiany powietrza, która zapewnia cyrkulację powietrza w pomieszczeniu. Do tego potrzebne są odpowiednie urządzenia wentylacyjne. O odpowiednią wilgotność i temperaturę w pomieszczeniu zadbają odpowiednie systemy klimatyzacyjne. Autoryzowanym dystrybutorem urządzeń jest polska firma Ventia, natomiast firma Klima24h jest autoryzowanym instalatorem rekuperatorów Komfovent.

Historia wentylacji i klimatyzacji Komfovent

Historia marki Komfovent jest bardzo ciekawa, ponieważ rozpoczęła się w krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Pierwsze wzmianki o firmie to rok 1997 i nazwa UAB “Amalva”. Natomiast Amalva Baltija została otwarta 2 lata później w stolicy Estonii – Rydze. Aktualnie firma zatrudnia ponad 700 pracowników, którzy są odpowiedzialni za produkcję urządzeń do wentylacji i klimatyzacji. Komfovent to aktualnie 8 spółek w różnych krajach, które posiadają także laboratoria. Dzięki temu, produkty są innowacyjne i od ponad 20 lat są prezentowane i sprzedawane na wielu rynkach zagranicznych.

Serwis Komfovent – Wrocław i okolice

Nasza firma jest autoryzowanym instalatorem produktów marki Komfovent. Bardzo duża liczba produktów jest eksportowana do ponad 30 krajów na całym świecie. Firma ta rozszerza nieustannie swoje zasięgi sprzedaży, a co więcej wprowadza nowe produkty do swojej oferty. Firma nieustannie wprowadza zaawansowane technologie do swoich produktów. Cieszą się one wysoką innowacyjnością oraz energooszczędnością. Firma przeznacza wysokie kwoty na badania i rozwój, a co więcej posiadają własne laboratoria. To właśnie w nich, produkty przechodzą kilkuetapowe testy, zanim zostaną wydane na rynek. To sprawia, że produkty są bardzo wysokiej jakości. Solidne i bezpieczne wykończenie zapewnia długoletnie działanie, dlatego tak ważny jest poprawny serwis Komfovent. Wrocław i okolice to obszary, w które dotrzemy bardzo szybko w celu naprawy. Dla klientów jesteśmy również w stanie zagwarantować poprawny montaż, który zdecydowanie obniża prawdopodobieństwo problemów z urządzeniami wentylacyjnymi.

Wentylacja i klimatyzacja Komfovent – Wrocław

Produkty Komfovent są bardzo wysoko cenione za ich bardzo dobrze zintegrowany program sterowania. Wymierne są plusy stosowania innowacyjnych rozwiązań, które sprzyjają naszej planecie. Firma posiada własne laboratoria oraz działy, w których wdrażane są ulepszenia dla obecnych produktów. A ich fabryki, które rozlokowane są w kilku krajach Europy Środkowo-Wschodniej stoją na bardzo wysokim poziomie technologicznym. Wysoko wykwalifikowana kadra pozwala na tworzenie wysokiej jakości produktów używanych do wentylacji i klimatyzacji Komfovent. Wrocław, Poznań czy Łódź to duże aglomeracje miejskie, w której takie rozwiązania są potrzebne do utrzymania odpowiedniej cyrkulacji powietrza w budynkach, w których przebywa wiele osób. Nasza firma jest w stanie zagwarantować takie warunki w pomieszczeniach na terenie Wrocławia.

Marka Komfovent – serwis Wrocław

Jest Sprawdzonym i solidnym rozwiązaniem na lata bezawaryjnej pracy. Polskim dystrybutorem urządzeń jest firma Ventia . Jesteśmy Autoryzowanym instalatorem Komfovent, Zaletą urządzeń jest cicha praca i łatwość obsługi nowoczesnym dotykowym i intuicyjnym sterownikiem.

Do pobrania

Strona producenta : www.komfovent.com

komfovent katalog centrale 212x300 - Komfovent

katalog – 2017

cennik komfovent logo 214x300 - Komfovent

cennik – 2017

klimatyzacja - Komfovent

Klimatyzacja

wentylacja - Komfovent

Wentylacja

energy bulb 615 495x400 - Komfovent

Ogrzewanie

Rate this page