Serwis klimatyzacji Wrocław

Jeśli interesuje Cię serwis klimatyzacji we Wrocławiu lub okolicach, to zachęcamy do skontaktowania się z Klima24h. Naprawa klimatyzacji to jedna z najchętniej wybieranych usług świadczonych przez firmę. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy z Państwa czuł, że otrzymuje z naszej strony profesjonalną pomoc. Jeśli potrzebna Ci naprawa lub dezynfekcja klimatyzacji we Wrocławiu lub okolicach, skorzystaj z usług fachowców.

Wykorzystując wiedzę i doświadczenie dbamy o to, aby naprawę klimatyzacji i inne zadania wykonywać szybko, sprawnie i efektywnie. Jednocześnie gwarantujemy naszym Klientom oczekiwane rezultaty naprawy. Z pewnością nie będą Państwo żałować wyboru, gdyż są one wykonywane z najwyższą dokładnością i starannością, tak aby zagwarantować Państwu zarówno pełną obsługę, jak również najwyższą satysfakcję z naszych usług. Wykonujemy takie czynności jak:

 • naprawa klimatyzacji,
 • konserwacja,
 • przeglądy,
 • profesjonalny serwis klimatyzacji domowej (gwarancyjny i pogwarancyjny).

W zakresie serwisu klimatyzacji znajduje się:

 • czyszczenie klimatyzacji, a w szczególności filtrów, parownika oraz skraplacza,
 • pomiary oraz regulacja ciśnienia freonu, a także uzupełnianie zapasów,
 • pomiary sprawności elektrycznej i wydajności chłodniczej,
 • odgrzybianie klimatyzatorów i dezynfekcja klimatyzacji,
 • testowanie pracy urządzenia z zakresu temperatury oraz ciśnienia,
 • sprawdzanie zabezpieczeń,
 • sprawdzanie układu odprowadzania skroplin,
 • wymiana filtrów centrali wentylacyjnej.

W ramach podpisania z firmą umowy serwisowej oferujemy:

 • telefoniczną pomoc oraz pełną dyspozycyjność 24h (porady, wskazówki),
 • regularną i systematyczną opiekę wraz z przeglądami,
 • szybki serwis, skrócony czas naprawy klimatyzacji,
 • troskę o zdrowie użytkowników klimatyzacji.

Oprócz tego firma Klima24h we Wrocławiu podejmuje się świadczenia usług w zakresie fachowego montażu klimatyzacji. W naszej ofercie znajdą Państwo wysoki wybór urządzeń do klimatyzowania hal produkcyjnych i handlowych, pomieszczeń w domach i mieszkaniach, oraz namiotów podczas eventów.

Serwis i czyszczenie klimatyzacji Wrocław – znaczenie

Dlaczego serwis klimatyzacji jest tak ważny? Klimatyzator ma bezpośrednią styczność z wszelkimi zanieczyszczeniami znajdującymi się w powietrzu. Zadaniem filtrów natomiast jest zbieranie i zatrzymywanie wszelkich nieczystości – jeśli nie są one regularnie oczyszczane i dezynfekowane, powietrze nie będzie mogło swobodnie przepływać przez filtr klimatyzatora. W wyniku tego w jego poszczególnych częściach mogą pojawiać się grzyby odpowiedzialne za nieprzyjemny zapach w budynku, które są także szkodliwe dla zdrowia. Jeśli serwis klimatyzacji nie jest wykonywany regularnie, przyczynia się to do spadku wydajności urządzenia i to aż do kilkudziesięciu procent, nie wspominając już o negatywnym wpływie na podzespoły klimatyzatora – w efekcie może dojść do sytuacji, w której serwis i naprawa sprzętu nie będą się opłacać i zakup nowego urządzenia stanie się koniecznością. Serwis klimatyzacji powinien być wykonany fachowo i z użyciem profesjonalnych środków czyszczących, które pozwolą uniknąć nieprzyjemnych skutków nieprawidłowego użytkowania klimatyzacji.

Usługi serwisu klimatyzacji we Wrocławiu

Klima 24 to firma działająca na terenie Wrocławia i okolic. W ofercie naszej firmy znajdują się również usługi klimatyzacyjne. Dlaczego serwis klimatyzacji jest tak ważny i kiedy należy go wykonać? Jak w przypadku każdego urządzenia, klimatyzator należy regularnie sprawdzać – tylko wtedy możemy mieć pewność, że działa optymalnie. Warto sprawdzić klimatyzator przynajmniej raz w roku. Ale co, jeśli zaniedbamy sprawdzenie problemu i klimatyzator przestanie działać? Również w tym przypadku warto skorzystać z naszych usług – dzięki wieloletniemu doświadczeniu staliśmy się liderem w zakresie usług klimatyzacyjnych. Jesteśmy firmą, która na pierwszym miejscu stawia efektywność, dlatego dysponujemy najnowszym sprzętem do profesjonalnej analizy problemów. Zajmujemy się fumigacją, ozonem i klimatyzacją ramową. Wiemy, że klimatyzator w dobrym stanie znacząco wpływa na komfort pracy, dlatego mierzymy również sprawność instalacji elektrycznych oraz mierzymy sprawność chłodzenia. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam skutecznie diagnozować stan klimatyzatorów, a najważniejszy jest dla nas komfort naszych klientów, dlatego możemy poszczycić się konkurencyjnymi cenami usług klimatyzacyjnych.

Serwis klimatyzacji w mieście Wrocław

Serwis klimatyzacji we Wrocławiu to jedna z usług naszej firmy klimatyzacja Wrocław – czyszczenie klimatyzacji powinno odbywać się przynajmniej raz w roku, chyba że dane pomieszczenie narażone jest na większe zanieczyszczenia, jak na przykład lokale gastronomiczne. Systematyczny serwis klimatyzacji zwiększa żywotność klimatyzatora oraz wpływa korzystnie na sprawność techniczną urządzenia. Przede wszystkim jednak pozytywnie wpływa na komfort domowników i innych osób przebywających w danym budynku. Warto także pamiętać, że regularny serwis klimatyzacji, który oferujemy we Wrocławiu, to podstawa do utrzymania gwarancji urządzenia i instalacji. Jednocześnie informujemy, że nie zajmujemy się usługą jaką jest serwis klimatyzacji samochodowej.

Fachowy serwis klimatyzacji na terenie Wrocławia

Prowadzimy wszelkie prace wymagane do instalacji i serwisu klimatyzacji w pomieszczeniu. Nasza firma skutecznie realizuje wszystkie niezbędne prace niezbędne do montażu, uruchomienia i bieżącej konserwacji klimatyzacji. Poza obowiązkowymi czynnościami standardowymi – takimi jak montaż jednostek wewnętrznych i zewnętrznych czy łączenie poszczególnych części instalacji – od ręki oferujemy również czynności dodatkowe, które pozwalają na korzystanie z systemów chłodzenia w nieco nietypowych warunkach. Klimatyzator montujemy pod tynkiem, umieszczając jego przewody w specjalnie do tego celu wykonanych rowkach. Jeśli osadzenie kanałów w ścianie nie jest możliwe, montujemy je również w pięknych kanałach naściennych. Jeśli agregaty mają być montowane na wysokościach, na które nie można dotrzeć drabinami, stosujemy specjalne windy lub rusztowania, które pozwalają nam zabezpieczyć wybraną jednostkę w ciągu jednego dnia, nawet w trudno dostępnych miejscach. Zastosowanie wysięgnika najlepiej sprawdza się przy montażu w wielorodzinnych zespołach mieszkaniowych w mieszkaniach, halach i magazynach, a także w dużych obiektach biurowych i przemysłowych.

Serwisujemy klimatyzację na terenie całego miasta Wrocław oraz okolic!

KONTAKT