Klimatyzacja we Wrocławiu

Klimatyzacja jest naszą specjalnością. Działamy w tej branży już wiele lat, a zdobyte doświadczenie pozwala nam na oferowanie szerokiego zakresu usług. Klima24h to firma, która specjalizuje się w profesjonalnym montażu urządzeń do klimatyzowania domów uznanych marek. Jako fachowcy w dziedzinie chłodzenia i przewietrzania budynków, zdajemy sobie sprawę, ze jedynie dobrze zamontowana klimatyzacja będzie spełniać swoją rolę prawidłowo.

Oferujemy różnego rodzaju klimatyzatory – klimatyzacja do mieszkania w mieście Wrocław

Oferujemy Państwu klimatyzatory ewaporacyjne, Split, Multi Split, jak również modele ścienne, kasetonowe, przypodłogowe, ścienne, kasetonowe, przypodłogowe, kanałowe oraz inne urządzenia dostępne na rynku. Najlepsi w branży producenci gwarantują bezobsługowe, sprawne i długoletnie działanie, pod warunkiem zachowania fachowego i systematycznego serwisu klimatyzacji. Nie proponujemy Państwu natomiast sprzętu, który można znaleźć w marketach. Charakteryzuje się on niskimi cenami, ale również niską jakością. Wiemy z doświadczenia, że różnica cenowa jest szybko niwelowana kosztami serwisowania tych urządzeń.

Nasza firma dysponuje doświadczonym zespołem fachowców, którzy dzięki odpowiedniemu przeszkoleniu, stali się specjalistami w dziedzinie montażu oraz serwisowania urządzeń do chłodzenia obiektów. Mamy niezbędne certyfikaty, które potwierdzają nasz profesjonalizm oraz dają gwarancję sprawnie wykonanych prac. Obszarem, w którym działamy, jest Wrocław, a także mniejsze miejscowości na Dolnym Śląsku.

Cenniki nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Informacje i zdjęcia umieszczone w ofertach wynajmu i sprzedaży mogą nieznacznie ulegać zmianom. Staramy się, aby wszystkie oferty były jak najbardziej aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu. Z tego względu przed wysłaniem zlecenia prosimy o kontakt w celu sprawdzenia aktualnych cen urządzeń i stanów magazynowych. Podstawowe urządzenia, w tym: klimatyzatory, nagrzewnice, wentylatory oraz promienniki dostępne są od ręki. Specjalne zamówienia obejmują takie urządzenia jak centrale wentylacyjne, sterowniki i wymiarowane kanały wentylacyjne.

Kalkulator chłodniczy: Do wstępnego orientacyjnego określenia i doboru mocy urządzeń klimatyzatorów / pomp ciepła

Profesjonalne urządzenie, fachowo wykonana instalacja oraz regularne serwisowanie klimatyzacji we Wrocławiu to tylko niektóre ze świadczonych przez nas usług. Dzięki temu można podnieść komfort życia na co dzień. Dlaczego warto zainwestować w klimatyzację do mieszkania lub innego budynku? Klimatyzacja gwarantuje komfort, energooszczędność i dobre samopoczucie. Odpowiednio wybrany klimatyzator oraz profesjonalny montaż instalacji klimatyzacji, a także jej regularny serwis to usługi, które oferujemy we Wrocławiu – wszystko to gwarancja długiej żywotności urządzenia oraz jego sprawności technicznej, a także pewność, że powietrze chłodzone lub ogrzewane przez klimatyzator będzie odpowiednio oczyszczone i nie spowoduje problemów zdrowotnych u domowników.

Klimatyzacja Wrocław – montaż

Nasza firma Klima 24h rekomenduje przede wszystkim wysokiej jakości urządzenia, a także zapewnia fachowy montaż klimatyzacji na terenie Wrocławia. Trudno wyobrazić sobie upalne dni lata bez chłodnego powietrza uzyskanego dzięki klimatyzacji, można ją jednak również traktować jako alternatywne źródło ogrzewania. Odpowiednio zaprogramowane warunki temperatury i wilgotności, a także stałe oczyszczanie powietrza sprawiają, że przebywanie w każdym pomieszczeniu jest komfortowe. To wszystko korzystnie wpływa na Państwa zdrowie i jakość snu, co w efekcie zwiększa efektywność, wydajność oraz koncentrację zarówno w miejscu pracy, jak i w domu.

Zachęcamy do skorzystania z kompleksowych usług sprzedaży oraz montażu i serwisu klimatyzacji we Wrocławiu, które znajdują się w naszej ofercie.

KONTAKT