Sprzedaż Pomp Ciepla Panasonic
layerslidersmall 1 - Sprzedaż Pomp Ciepla Panasonic

Klimatyzacja dla każdego

wentylacja rury - Sprzedaż Pomp Ciepla Panasonic

Wentylacja budynków

vrf - Sprzedaż Pomp Ciepla Panasonic

Systemy VRF

Sprzedaż Powietrznych Pomp Ciepła

OFERTA SYSTEMÓW POMP CIEPŁA :

Jesteśmy Certyfikowanym Instalatorem wiodącej marki Panasonic i Atlantic, a także innych urządzeń grzewczych , staramy się zapewnić naszym klientom najwyższą dostępną jakość jaka jest na rynku Polskim. Urządzenie posiada między innymi możliwość diagnozowania parametrów pracy po przez sieć WiFi , dzięki czemu instalator może zdiagnozować parametry pracy , a nawet zmienić parametry zadane przez inwestora bez konieczności przyjazdu na serwis.

Robimy projekt inwestycji / dobór urządzeń i najlepszego dostępnego rozwiązania biorąc pod uwagę wytyczne inwestora / zamówienie i certyfikowany montaż urządzenia co gwarantuje długoletnią pracę i brak uszkodzeń / serwis gwarancyjny i po gwarancyjny.

Montaż urządzeń w domach jednorodzinnych i kompleksach usługowych. Jesteśmy w stanie zorganizować Państwu kompletną usługę montażu od  doboru „projektu” i montażu instalacji freonowej i hydraulicznej po przygotowanie wybranej posadzki i uruchomienie Pompy Ciepła. Nasi partnerzy współpracują ze sobą od lat co gwarantuje rzetelne i profesjonalne wykonanie prac na każdym etapie.

OGRZEWANIE :
ogrzewanie : powietrzna pompa ciepła / dom pasywny / dom energooszczędny / systemy komercyjne

Obecnie najtańsze źródło energii gdzie współczynnik wydajności cieplnej do mocy zasilania „COP”  w nowym budownctwie  = 5.0 i więcej, oczywiście przy zastosowaniu dobrej jakościowo Pompy Ciepła i dobraniu jej wielkości i charakterystyki do obiektu bez dobrego doboru i prawidłowej instalacji można nigdy nie uzyskać dobrych parametrów Pompy.

Pompy ciepła firmy Panasonic zgodnie zostały uznane za najlepsze dostępne na rynku stąd nasze zainteresowanie sprzedażą i montażem tych właśnie urządzeń . pompa ciepła to urządzenie służące nie tylko do ogrzewania wody użytkowej i tej w obiegu cieplnym ,a również może służyć do chłodzenia latem przy zastosowaniu odpowiednich klimakonwektorów.

Kosz montażu całej instalacji jest porównywalny z kosztem pieca gazowego  ( dodatkowym „+” jest lepsza wydajność pompy ciepła / potrzebne tylko zasilanie elektryczne /brak emisji szkodliwych substancji  do środowiska / możliwość dopłat Państwowych )

klimatyzacja - Sprzedaż Pomp Ciepla Panasonic

Klimatyzacja

wentylacja - Sprzedaż Pomp Ciepla Panasonic

Wentylacja

energy bulb 615 495x400 - Sprzedaż Pomp Ciepla Panasonic

Ogrzewanie

5/5 - (1 vote)