Sprzedaż klimatyzatorów
layerslidersmall 1 - Sprzedaż klimatyzatorów

Klimatyzacja dla każdego

wentylacja rury - Sprzedaż klimatyzatorów

Wentylacja budynków

vrf - Sprzedaż klimatyzatorów

Systemy VRF

Sprzedaż klimatyzatorów we Wrocławiu

OFERTA KLIMATYZATORÓW :

Skupiamy się przede wszystkim na najwyższej jakości usług i zadowoleniu naszych klientów dlatego gorąco polecamy sprawdzonych Japońskich producentów takich jak : Rotenso / Mitsubishi / Daikin – są to urządzenia o najlepszych parametrach technicznych z  5 letnią gwarancją producenta i pełną dostępnością serwisu.

Proszę pamiętać że kupując u nas urządzenia wraz z montażem mają Państwo gwarancję 5 lat na całą instalację + klimatyzator bez obaw o notoryczne wycieki gazu i częstych drogich serwisów. Stosujemy najlepsze aktualnie materiały na rynku. W naszej ofercie posiadamy wszystkie klimatyzatory z wyjątkiem „marketowych marnej jakości Chińczyków”. Do zapytania o wycenę najlepiej załączyć rzut pomieszczeń. i lokalizacje inwestycji  Zadaj zapytanie

Udzielamy rat na klimatyzatory!

rotensologo - Sprzedaż klimatyzatorów
mitsubishilogo - Sprzedaż klimatyzatorów
daikinlogo - Sprzedaż klimatyzatorów
toshibalogo - Sprzedaż klimatyzatorów
fujitsulogo - Sprzedaż klimatyzatorów
lglogo - Sprzedaż klimatyzatorów
KLIMATYZACJA :
Klimatyzatory typu : Split / Multi-split / Kanałowe / mini VRV / VRV – sprzedaż, dostawa i montaż urządzeń oraz serwis

Przy zakupie klimatyzatorów przez naszą firmę wraz z montażem wystawiamy fakturę zbiorczą ( dla osób fizycznych vat 8% na całe zamówienie – montaż wraz z urządzeniem ). Montujemy urządzenia wszystkich firm także tych które Państwo zakupicie we własnym zakresie wtedy należy pamiętać że gwarantem na urządzenia jest sklep w którym zostały zakupione klimatyzatory. Nasi monterzy posiadają aktualny certyfikat SZWO i F-gazy dlatego montaż klimatyzatorów przebiega zgodnie z zaleceniami UDT ( Urząd Dozoru Technicznego ) i w razie awarii urządzeń nie będzie problemu z uwzględnieniem reklamacji przez producenta klimatyzacji. Oferowane przez nas klimatyzatory są nowe bez wad fabrycznych i objęte gwarancją minimum 36-miesięcy od daty zakupu. Używamy tylko najwyższej klasy materiałów montażowych – miedzianych rur w kauczukowej otulinie / specjalnych rurek do odpływu skroplin odpornych na uszkodzenia i promieniowanie UV, a także najwyższej jakości przewodów elektrycznych. Wszystkie te zabiegi instalacyjne mają na celu przedłużyć żywotność instalacji freonowej i samych urządzeń do terminu znacznie przekraczającego gwarancję producenta.

Sprzedaż klimatyzacji we Wrocławiu to usługa, którą znajduje się w naszej ofercie. Obejmuje ona cały proces zakupu klimatyzacji, czyli sprzedaż, dostawę, montaż klimatyzatora oraz serwis.

Klimatyzatory Wrocław

Klimatyzator domowy działa odwrotnie niż systemy grzewcze – pobiera on ciepło z pomieszczenia i oddaje je na zewnątrz, ochładzając tym samym wnętrze budynku. Jest to niezastąpione rozwiązanie podczas letnich upałów. Klimatyzatory dzielą się jednak na wiele rodzajów. Wyróżniamy:

  • ścienne,
  • podłogowe,
  • kasetonowe,
  • kanałowe.

Najważniejsze, aby wybrany klimatyzator cicho pracował, by nie zakłócać czynności wykonywanych w domu, był energooszczędny i dostarczał czystego powietrza chłodnego lub ciepłego. Warto zastanowić się nad funkcjonalnymi klimatyzatorami typu multi-split, które pozwalają na ogrzanie lub ochłodzenie kilku pomieszczeń w mieszkaniu naraz.

Sprzedaż klimatyzacji Wrocław – nasza oferta

Sprzedaż klimatyzacji przez naszą firmę opiera się na wyborze dobrej jakości klimatyzatora znanego producenta oraz na profesjonalnym montażu klimatyzatora na terenie Wrocławia. W przypadku takich usług istotna jest gwarancja – należy zawsze sprawdzić, czy części zamienne do klimatyzatora są łatwo dostępne oraz czy firma montująca instalację szybko reaguje na ewentualne zgłoszenia. Zakup klimatyzacji wraz z fachowym montażem wykonanym przez naszą firmę to pewność, że tylko jeden podmiot będzie odpowiadać za ewentualne usterki, dlatego warto zdecydować się na kompleksową usługę montażu klimatyzacji w domu.

KONTAKT
klimatyzacja - Sprzedaż klimatyzatorów

Klimatyzacja

wentylacja - Sprzedaż klimatyzatorów

Wentylacja

energy bulb 615 495x400 - Sprzedaż klimatyzatorów

Ogrzewanie

Rate this page