Montaż pomp ciepła we Wrocławiu

Powietrzna pompa ciepła to w tej chwili najtańsze źródło ciepła i szybkim zwrocie inwestycji. Wyznacznikiem jest współczynnik COP “Coefficient of Performance”  jest to stosunek poboru prądu energii przez urządzenie do energii uzyskanej np. zakładamy pobór prądu na poziomie 2kW i uzyskujemy energię do ogrzania domu 6kW można zapisać równianie (2+6)/2=4kW COP.

Nasze rozwiązania uzyskują COP nawet ndo poziomu 5, bardzo dobrym pomysłem na zmniejszenie poboru do minimum jest współpraca pompy ciepła z panelami fotowoltaicznymi. Podpierając się przykładem naszego domku testowego 160m2 powierzchni użytkowej / Ogrzewanie Pompa Ciepła Atlantic / woda użytkowa 200l/ podłogówka / ocieplenie 20cm styropian / dach ocieplony pianą / dom w strefie klimatycznej II ( Wrocław ) / temp ~~22-23,5 C – Średnia cena ogrzewania w ciągu doby 24h to jedyne 6zł co daje nam ~ 160zł za miesiąc, wszystkie wyliczenia są poparte faktami i realnym zużyciem energii.

Niewątpliwymi zaletami stosowania pompy ciepła jest brak ciągłej obsługi, sterowanie urządzeniem za pomocą WiFi, brak magazynowania eko groszku, drewna, peletu …. , możliwość wstępnej diagnozy lub ustawienia urządzenia przez serwis za pomocą Wifi bez konieczności przyjazdu serwisanta. Pompa ciepła zajmuje tyle miejsca co średnia lodówka bez konieczności dokładania dodatkowych zaworów czy zbiorników wyrównawczych itd…

Polecamy tylko sprawdzone rozwiązania najlepiej Japońskich producentów takich jak : Atlantic ( skraplacze Fujitsu ), Panasonic lub Rotenso. W zależności od potrzeb i ewentualnych wymagań przy np. dofinansowaniu środków z gminy mogą zagwarantować 5 lat pracy powietrznej pompy ciepła. Dodatkowo montaż naszych  klimatyzatorów i rekuperacji sprawi że będziemy mieli jeszcze większy komfort mieszkania i pracy

Oferujemy wydajne urządzenia umożliwiające ogrzewanie pomieszczeń o różnej kubaturze. Można cieszyć się stałą, idealną temperaturą przez cały rok, bez względu na warunki na zewnątrz. Jest to przyjazna dla środowiska alternatywa dla tradycyjnych systemów grzewczych, ponieważ wykorzystuje ona energię z zewnątrz i przekazuje ją do pomieszczenia. Wykonamy instalację umożliwiającą ogrzewanie pomieszczeń i hal z wykorzystaniem ogrzewania elektrycznego dla Pomp Ciepła.

Jesteśmy w stanie zorganizować kompletną ofertę ( takie są najlepsze dla inwestora ) Współpracujemy ze sprawdzonymi hydraulikami po których nasze urządzenia zawsze startują i działają długo po upływie gwarancji. Montaż można podzielić na 3 etapy 1-montaż intstalacji freonowej i wodnej 2- wylewka podłogowa 3- montaż urządzenia z certyfikatem f-gaz co jest podstawą gwarancji i samej sprzedaży klimatyzatorów, pomp ciepła i urządzeń gazowych z możliwością regulowania czynnika.

Cenniki nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Informacje i zdjęcia umieszczone w ofertach wynajmu i sprzedaży mogą nieznacznie ulegać zmianom. Staramy się, aby wszystkie oferty były jak najbardziej aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu. Z tego względu przed wysłaniem zlecenia prosimy o kontakt w celu sprawdzenia aktualnych cen urządzeń i stanów magazynowych. Podstawowe urządzenia, w tym: klimatyzatory, nagrzewnice, wentylatory oraz promienniki dostępne są od ręki. Specjalne zamówienia obejmują takie urządzenia jak centrale wentylacyjne, sterowniki i wymiarowane kanały wentylacyjne.

Pompy ciepła Wrocław

Oferujemy Państwu fachowy montaż pomp ciepła we Wrocławiu. Dlaczego warto zdecydować się na takie rozwiązanie w swoim domu? Pompy ciepła mają bowiem same zalety – są całkiem zautomatyzowane, energooszczędne i ekonomiczne w eksploatacji. Wynika to ze sposobu działania pompy cieplnej – urządzenie to pobiera energię cieplną z zewnątrz i oddaje ją z powrotem do instalacji ogrzewającej budynek, dzięki czemu uzyskuje ekologiczną i czystą energię z otoczenia przy niewielkich kosztach zasilania.

Montaż pomp ciepła Wrocław

Decydując się na montaż pompy ciepła, nie trzeba budować komina czy magazynu opału, nie trzeba też szukać paliwa o dobrej jakości i w niskiej cenie. Pompa ciepła nie jest także trudna w obsłudze, wystarczy jedynie ustawić regulator i dostosować go do instalacji w domu, tak aby odpowiadała na Państwa potrzeby związane z ogrzewaniem domu. W efekcie niezawodna pompa ciepła obniża koszty ogrzewania budynku nawet przez 50 lat i przyczynia się do zmniejszenia zużycia paliw konwencjonalnych, co z kolei jest korzystne dla środowiska. To doskonałe rozwiązanie, jeśli szukają Państwo wygodnej i taniej w eksploatacji alternatywy dla ogrzewania swojego domu.

Dobrze zainstalowane urządzenie to inwestycja, której koszty bardzo szybko się zwrócą. Nasza firma oferuje profesjonalny montaż pomp ciepła we Wrocławiu. Zapewniamy fachową obsługę. To doskonały wybór, jeśli zależy Państwu na termo-modernizacji budynku znajdującego się na terenie Wrocławia. Warto dodać, że pompy ciepła nie zajmują dużo miejsca i wymagają przeglądu jedynie raz w roku – przed sezonem grzewczym.

KONTAKT