Pompy Ciepła Wrocław

Najważniejszym zadaniem pompy ciepła jest ogrzewanie pomieszczeń w budynkach. Poza tym może ona służyć również do ogrzewania basenów, a także utrzymywać wodę w temperaturze użytkowej. Takie rozwiązania są możliwe, dzięki nowoczesnej technologii. Głównym celem instalowania pompy ciepła jest pozyskiwanie energii prosto ze środowiska naturalnego. W późniejszym etapie przechodzi ona transformację, później jest transportowana i finalnie przekazuje ciepło do instalacji. Jest to użyteczne, ponieważ może ona podgrzewać, chociażby wodę w budynku. Samo rozwiązanie jest proekologiczne i daje duże możliwości. Powietrzna pompa ciepła to w tej chwili najtańsze źródło ciepła, a także o szybkim zwrocie inwestycji. Wyznacznikiem jest współczynnik COP “Coefficient of Performance”. Współczynnik to stosunek poboru prądu energii przez urządzenie do energii uzyskanej. Nasza firma zajmuje się sprzedażą i montażem pomp ciepła we Wrocławiu. Dla naszych klientów dostarczamy instalacje marki Atlantic Fujitsu i Panasonic Aquarea.

Montaż pomp Ciepła Wrocław

Niewątpliwymi zaletami stosowania pompy ciepła jest brak ciągłej obsługi, możliwość sterowania urządzeniem za pomocą Wi-Fi. Kolejnym plusem jest brak generowania miejsca na magazynowanie węgla, czy innych materiałów do produkowania energii cieplnej. Sama pompa ciepła zajmuje tyle miejsca co średnia lodówka i nie ma potrzeby dokładania dodatkowych zaworów czy zbiorników wyrównawczych. Polecamy tylko sprawdzone rozwiązania. W zależności od potrzeb i ewentualnych wymagań przy np. dofinansowaniu środków z gminy, możemy zagwarantować 5 lat pracy powietrznej pompy ciepła. Dodatkowo montaż klimatyzacji i rekuperacji sprawi, że ludzie w pomieszczeniach będą mieli jeszcze bardziej komfortowe warunki w mieszkaniu i pracy. Oferujemy wydajne urządzenia umożliwiające ogrzewanie pomieszczeń o różnej kubaturze. Zapewniają one stałą i idealną temperaturę przez cały rok, bez względu na warunki za oknem. Jest to przyjazna dla środowiska alternatywa dla tradycyjnych systemów grzewczych, ponieważ wykorzystuje ona energię z zewnątrz i przekazuje ją do pomieszczenia. Nasza firma świadczy szereg usług związanych właśnie z montażem ogrzewania. Wrocław jest obszarem naszego działania, lecz jesteśmy również w stanie wykonać wszystkie nasze usługi w okolicy stolicy Dolnego Śląska.

Montaż pomp ciepła we Wrocławiu – cennik

Jesteśmy w stanie zorganizować kompletną ofertę, polecamy ją szczególnie dla inwestorów. Współpracujemy ze sprawdzonymi fachowcami, po których nasze urządzenia zawsze zaczynają pracować i działają długo. Montaż można podzielić na trzy etapy:

  • montaż instalacji freonowej i wodnej,
  • wylewka podłogowa,
  • montaż urządzenia z certyfikatem f-gaz (co jest podstawą gwarancji i samej sprzedaży klimatyzatorów, pomp ciepła i urządzeń gazowych z możliwością regulowania czynnika).

Cenniki nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Są one dostępne na naszej stronie w aktualnych katalogach dla marki Atlantic Fujitsu oraz Panasonic Aquarea. Informacje i zdjęcia umieszczone w ofertach wynajmu i sprzedaży mogą nieznacznie ulegać zmianom. Staramy się, aby wszystkie oferty były jak najbardziej aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu. Z tego względu przed wysłaniem zlecenia prosimy o kontakt w celu sprawdzenia aktualnych cen urządzeń i stanów magazynowych. Podstawowe urządzenia, w tym: klimatyzatory, nagrzewnice, wentylatory oraz promienniki dostępne są od ręki. Natomiast, specjalne zamówienia obejmują takie urządzenia jak centrale wentylacyjne, sterowniki i kanały wentylacyjne. Nasz profesjonalizm potwierdzają certyfikaty, lata praktyki w tej branży oraz to, że nasi pracownicy każdego dnia świadczą usługi takie jak, sprzedaż klimatyzatorów czy montaż pomp ciepła we Wrocławiu. Cennik naszych usług jest zależny od wielu czynników i wysyłany do naszych klientów po o kontakcie.

Pompy ciepła we Wrocławiu

Oferujemy Państwu sprzedaż, serwis i montaż pomp ciepła. Dlaczego warto zdecydować się na takie rozwiązanie w swoim domu? Pompy ciepła mają bowiem same zalety – są całkiem zautomatyzowane, energooszczędne i ekonomiczne w eksploatacji. Wynika to ze sposobu działania pompy cieplnej – urządzenie to pobiera energię cieplną z zewnątrz i oddaje ją z powrotem do instalacji ogrzewającej budynek, dzięki czemu uzyskuje ekologiczną i czystą energię z otoczenia przy niewielkich kosztach zasilania. Do wyboru są 3 typy pomp, odnoszą się one do tego, skąd pobierana jest energia. Pierwszą grupą są pompy ciepła gruntowe, które wykorzystują ciepło zgromadzone pod powierzchnią ziemi. To rozwiązanie jest efektywne nawet podczas niskich temperatur powietrza, jednakże generuje wysokie koszty ze względu na jego lokalizację. Drugą grupą są pompy ciepła, które czerpią energię z wód gruntowych. To rozwiązanie wymaga wykonania studni, a czasem nawet specjalnych zezwoleń. Ostatnią grupą są pompy ciepła, które czerpią energię z powietrza. To rozwiązanie generuje niskie koszty, ponieważ wystarczy postawić pompę na zewnątrz. Wadą jest natomiast niższa wydajność w czasie zimniejszych dni. Wszystkie te pompy mają pewne zalety i wady, dlatego warto skonsultować się z doświadczoną kadrą, która na co dzień zajmuje się pompami ciepła we Wrocławiu.

Montaż pomp ciepła – Wrocław

Decydując się na montaż pompy ciepła, nie trzeba budować komina, czy magazynu opału, nie trzeba też szukać paliwa o dobrej jakości i w niskiej cenie. Pompa ciepła nie jest także trudna w obsłudze, wystarczy jedynie ustawić regulator i dostosować go do instalacji w domu, tak aby odpowiadała na Państwa potrzeby związane z ogrzewaniem domu. W efekcie niezawodna pompa ciepła obniża koszty ogrzewania budynku nawet przez 50 lat i przyczynia się do zmniejszenia zużycia paliw konwencjonalnych, co z kolei jest korzystne dla środowiska. To doskonałe rozwiązanie, jeśli szukają Państwo wygodnej i taniej w eksploatacji alternatywy dla ogrzewania swojego domu. Ważnym aspektem, który zapewnia działanie na wiele lat jest przede wszystkim dobry montaż pomp ciepła. Wrocław, jak i pozostałe duże miasta, prowadzą szereg działań i akcji, które promują ekologiczne rozwiązania. Coraz częściej odchodzi się od nieodnawialnych źródeł energii na rzecz tych odnawialnych. Dobrze zainstalowane urządzenie to inwestycja, której koszty bardzo szybko się zwrócą. Firma Klima24h zapewnia fachową obsługę. Jeśli zależy Państwu na termo-modernizacji budynku, warto wybrać innowacyjne rozwiązania i zadbać o poprawne działanie pozostałych instalacji w budynku. Połączenie klimatyzacji, wentylacji i poprawnie działającej pompy ciepła, zdecydowanie pozwoli na wyższy komfort życia przy jednoczesnym spadku kosztów. Warto dodać, że pompy ciepła nie zajmują dużo miejsca i wymagają przeglądu jedynie raz w roku – przed sezonem grzewczym.

Ekologiczne rozwiązanie – pompy ciepła Wrocław i okolice

Istnieje kilka rodzajów pompy ciepła. Ogromnym plusem jest to, że nie trzeba zmieniać całego domu, aby pompa mogła działać w domu. Oczywiście, przy budowie nowych domów jest to nieco łatwiejsze i pozwala na ogrzewanie podłogowe w budynku. Obiekty takie są ciekawym rozwiązaniem, ponieważ nie tracimy miejsca i pieniędzy na kaloryfery. Wysokie ceny węgla czy gazu powodują, że użycie najnowszych technologii to zarówno ekonomiczne, jak i ekologiczne rozwiązanie. Pompy ciepła Wrocław i okolice to obszar działania naszej firmy. Pracownicy Klima24h podchodzą do każdego projektu indywidualnie i kompleksowo. Wysokiej jakości urządzenia mają gwarantować długą żywotność urządzenia. Takie rozwiązanie to również ukłon w stronę środowiska. Wykorzystując naturalne źródła ciepła ograniczamy zużycie nieodnawialnych źródeł energii.

Korzyści – pompa ciepła Wrocław

Nie jest to rozwiązanie tak znane i popularne, jak chociażby zwykły piec węglowy. Z całą pewnością jest to rozwiązanie nowoczesne, a także przyszłościowe. Montaż pompy ciepła daje wiele korzyści. Pompa ciepła Wrocław to dobra inwestycja, ponieważ opłaty w mieście idą niezwykle w górę. Woda użytkowa (a także jej podgrzanie) jest niesamowicie drogie. Inwestycja w pompę ciepła zwraca się po około 7-10 latach. Profesjonalny dobór sprzętu pozwoli na długie lata korzystania z urządzenia. W przypadku kupna pieca, trzeba znaleźć paliwo wysokiej jakości do kotła. Słaba jakość paliwa praktycznie zawsze będzie skutkować awarią, a także wzrostem kosztów ogrzewania budynku. Jeśli decydujemy się na zaprojektować dom z pompą ciepła, nie musimy budować komina, ani kotłowni. Tym samym zmniejszamy koszty budowy domu jednorodzinnego. Pompa ciepła to urządzenie, które może również chłodzić mieszkania. Odpowiedni komfort termiczny w mieszkaniu to już standard. Prawidłowy i regularny serwis pompy ciepłą pozwala na wiele lat użytkowania sprzętu.

Serwis pompy ciepła Wrocław

Nasi pracownicy służą pomocą i dużą wiedzą. Profesjonalna obsługa klienta to nasza specjalność. Nie wystarczy dobrze projektować instalacji, trzeba jeszcze wiedzieć jak przeprowadzić odpowiedni montaż pompy ciepła. Wykonanie i doradztwo spada na nasze barki, dlatego rozwijamy się na wielu płaszczyznach, aby cała usługa była kompleksowa, a nasi klienci zadowoleni. Staramy się dobrać najlepsze możliwe rozwiązanie dla Państwa mieszkania, a także tworzymy przejrzystą wycenę. Firma Klima24h działa na rynku już wiele lat i oferuję fachową pomoc. Pompy ciepła Wrocław to idealne rozwiązanie na uzyskanie wysokiej efektywności energetycznej. Jesteśmy w stanie zrealizować wiele usług z zakresu termo-modernizacji Twojego domu. W naszej firmie, oferujemy instalacje grzewcze od najlepszych światowych marek, które pozwolą na zmniejszenie opłat za ogrzewanie w sezonie grzewczym.

Montaż pompy ciepła Wrocław – FAQ

Co wchodzi w zakres montażu pompy ciepła?

Instalacja pompy ciepła zazwyczaj obejmuje jednostkę zewnętrzną, która zawiera sprężarkę i skraplacz oraz jednostkę wewnętrzną, która zawiera parownik. W zakres usługi wchodzi profesjonalny montaż instalacji pompy ciepła. Podłączenie instalacji, a także nauka obsługi urządzenia to nasze ostatnie zadanie. Staramy się wytłumaczyć zasady działania pompy ciepła naszym klientom, a także nauczyć obsługi urządzenia.

Czy „Montaż Pompy Ciepła Wrocław” jest popularną usługą?

Usługa nie jest jeszcze tak popularna jak montaż klimatyzacji, lecz decyduje się na nią coraz więcej osób. Jest to rozwiązanie niesamowicie ekologiczne, ale także dobra inwestycja w przyszłość.

Czy serwis pompy ciepła jest przeprowadzany tylko we Wrocławiu?

Naszym obszarem działania jest Wrocław, lecz nasze usługi rozszerzyliśmy również na okoliczne gminy i miejscowości. Nasza firma Klima24h jest w stanie przeprowadzić profesjonalny serwis poza najbliższą okolicą stolicy Dolnego Śląska, lecz prosimy o wcześniejszy kontakt w tej sprawie.

Ile trwa montaż pompy ciepła we Wrocławiu?

Montaż powietrznej pompy ciepła we Wrocławiu nie powinien zająć więcej, niż 2/3 dni roboczy. Jest on stosunkowo łatwy i szybki dla osób, które wykonują takie montaże każdego dnia. Instalacja gruntowa wymaga, jednak wiercenia odwiertów, przez co montaż może przedłużyć się do kilkunastu dni.

Co składa się na koszt montażu pompy ciepła?

Główny koszt montażu pompy ciepła to koszt instalacji. Ostateczny koszt jest uzależniony od wielkości budynku i wyboru rodzaju pompy ciepła. Im większy budynek, tym większa moc grzewcza będzie potrzebna.

Ile kosztuje montaż pompy ciepła na terenie Wrocławia?

Ostateczny koszt montażu pompy ciepła na terenie Wrocławia jest zależny od kilku czynników. Do każdej instalacji podchodzimy indywidualnie, a także staramy się dobrać najlepsze rozwiązania. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą w celu uzyskania wyceny za montaż.