Wynajem klimatyzatorów
layerslidersmall 1 - Wynajem klimatyzatorów

Klimatyzacja dla każdego

wentylacja rury - Wynajem klimatyzatorów

Wentylacja budynków

vrf - Wynajem klimatyzatorów

Systemy VRF

Oferta wynajmu klimatyzatorów

Klimatyzator Ewaporacyjny – Urządzenie chłodzące poprzez odparowanie wody do powietrza, co powoduje obniżenie temperatury powietrza. Energia potrzebna do odparowania wody jest pobierana bezpośrednio z powietrza jako ciepło jawne i w procesie odparowania zamieniane na ciepło utajone.  Proces chłodzenia głównie uzależniony  jest od wilgotności względnej i temperatury otoczenia.

Do zapytania o wycenę najlepiej załączyć : rzut pomieszczeń / podać metraż / ilość osób / nasłonecznienie / przeszklenie / ilość i rodzaj urządzeń które mogą wytwarzać ciepło np. komputer  Zadaj zapytanie

ceny uzależnione od miejsca dostarczenia i ilości wymaganych klimatyzatorów – minimalny czas wynajmu : 24h

Wydajność jednego urządzenia : 18000m3/h

18000 M3 H 30000 M3 H Air Volume Evaporative Industrial Air Cooler - Wynajem klimatyzatorów
obrazek - Wynajem klimatyzatorów
KLIMATYZACJA :
Klimatyzatory typu : Split / Multi-split / Kanałowe / mini VRV / VRV – sprzedaż, dostawa i montaż urządzeń oraz serwis

Przy zakupie klimatyzatorów przez naszą firmę wraz z montażem wystawiamy fakturę zbiorczą ( dla osób fizycznych vat 8% na całe zamówienie – montaż wraz z urządzeniem ). Montujemy urządzenia wszystkich firm także tych które Państwo zakupicie we własnym zakresie wtedy należy pamiętać że gwarantem na urządzenia jest sklep w którym zostały zakupione klimatyzatory. Nasi monterzy posiadają aktualny certyfikat SZWO i F-gazy dlatego montaż klimatyzatorów przebiega zgodnie z zaleceniami UDT ( Urząd Dozoru Technicznego ) i w razie awarii urządzeń nie będzie problemu z uwzględnieniem reklamacji przez producenta klimatyzacji. Oferowane przez Klimatyzacja Wrocław urządzenia są nowe bez wad fabrycznych i objęte gwarancją minimum 36-miesięcy od daty zakupu. Używamy tylko najwyższej klasy materiałów montażowych – miedzianych rur w kauczukowej otulinie / specjalnych rurek do odpływu skroplin odpornych na uszkodzenia i promieniowanie UV, a także najwyższej jakości przewodów elektrycznych. Wszystkie te zabiegi instalacyjne mają na celu przedłużyć żywotność instalacji freonowej i samych urządzeń do terminu znacznie przekraczającego gwarancję producenta.

klimatyzacja - Wynajem klimatyzatorów

Klimatyzacja

wentylacja - Wynajem klimatyzatorów

Wentylacja

energy bulb 615 495x400 - Wynajem klimatyzatorów

Ogrzewanie

Rate this page